pokoje gościnne Chmielna Guest House Warszawa
pokoje gościnne Chmielna Guest House w Warszawie
pokoje gościnne Warszawa

Witamy Państwa w naszych pokojach gościnnych!

W Chmielna Guest House oferujemy przytulne pokoje gościnne zlokalizowane w centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 13 na drugim piętrze przedwojennej kamienicy.

Nasza ulica to popularny deptak w Warszawie z licznymi restauracjami, kawiarniami, klubami - łączy się z ul. Nowy Świat, który jest częścią Traktu Królewskiego - prowadzącego do Starego Miasta.

Pokoje Gościnne - Lokalizacja

Z racji centralnej lokalizacji z Chmielnej można spacerem dojść do:

  • Muzeum Narodowego – około 5 minut
  • Muzeum F. Chopina – około 7 minut
  • Filharmonii Narodowej około 5 minut
  • Teatru i Opery Narodowej około 12 minut
  • Uniwersytetu – około 10 minut
  • Starego Miasta- - około 15 minut
  • Złote Tarasy – około 12 minut
  • Dworzec Centralny około 12 minut spacerem

POKOJE

W naszym Chmielna Guest House oferujemy domową atmosferę w siedmiu różnorodnych pokojach część z nich dysponuje prywatnymi łazienkami.

Dodatkowo na gości czeka przytulny salon z wygodnymi kanapami, dużym telewizorem LCD i telewizją satelitarną. W całym obiekcie dostępne jest darmowe WI-FI, a na gości bez dostępu do Internetu czeka w salonie laptop.

Przy salonie mieści się kuchnia wyposażona w podstawowy sprzęt m.in.: lodówkę, zamrażarkę, zmywarkę, kawiarkę, czajnik do wody, kuchenkę mikrofalową, naczynia, sztućce i inne.

RECEPCJA

Meldowanie i odbiór kluczy do pokoi Chmielna Guest House odbywa się w czynnej całą dobę recepcji New World St. Hostel, oddalonej o około 200 m od miejsca noclegu. Recepcja hostelu mieści się przy ul. Nowy Świat 27 na 3 piętrze zabytkowej kamienicy. Sugerujemy pozostawienie bagażu na dole w klatce schodowej.

Doba hotelowa rozpoczyna się o 15.00 i kończy o 11.00. Wszyscy nasi goście mogą korzystać z darmowej przechowalni bagażu znajdującej się w hostelu. Z recepcją można kontaktować się osobiście 24h na dobę, ale doatkowo dla wygody naszych gości dostępny jest darmowy telefon do kontaktu, który znajdziecie państwo w Chmielna Guest House.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania dotyczące zwiedzania miasta lub naszego Chmielna Guest House koniecznie prosimy dzwonić.

Nasz lokal objęty jest całkowitym zakazem palenia, a dla Waszego bezpieczeństwa główne wejście, korytarze, living room oraz kuchnia wyposażona jest w system kamer monitorujących. Życzymy miłego pobytu.

Chmielna Guest House ul. Chmielna 13 (recepcja ul. Nowy Świat 27)   +48 22 828 12 82   bb@chmielnabb.pl
CreativeCoder.pl