Lato w domku – Sejny i okolice

Letni domek niedaleko Sejn

Szukasz idealnego miejsca na spędzenie letniego urlopu? Miejsca, w którym będziesz mógł cieszyć się całkowitym spokojem i ciszą, otoczony jedynie żywą przyrodą? Jeśli tak, to mam dla Ciebie idealne miejsce – drewniany domek w okolicach Sejn. Domek letniskowy jest w całości drewniany, utrzymany w stylu tradycyjnej miejscowej architektury. Przypomina domki na Kresach oraz na Litwie. Ciemne bale, białe okna i okiennice czynią go niepowtarzalnym obiektem w okolicy. Stoi dumnie na wzgórzu, otoczony klonami i sosnami. Wokół same łąki, lasy i jeziora.

Jak znaleźć nasz domek letniskowy na Suwalszczyźnie?

Za Augustowem znajdują się nieduże Sejny. To około pół godziny drogi przez Puszczę Augustowską. Za Sejnami, w stronę granicy litewskiej leży wieś Berżniki. Słynie z zabytkowego kościoła. Jeszcze dalej po zjeździe z asfaltowej szosy zaczynaja się Podlaski. Domek położony jest pośród pól uprawnych, łąk i lasów, a w pobliżu znajduje się jezioro. Wokół nie ma żadnych innych domów, więc będziesz naprawdę sam na pustkowiu. Ale nie martw się, nie będziesz całkowicie odcięty od cywilizacji – domek jest wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia. A jeśli szukasz czegoś do zrobienia, w pobliżu jest mnóstwo opcji, takich jak jazda na rowerze, wędrówki, pływanie lub po prostu relaks. Więc jeśli szukasz idealnego miejsca na letni wypad, nie szukaj dalej niż ten mały zakątek raju.

Wyposażenie domku na Podlaskach

Domek posiada dwie sypialnie, pokój dzienny, kuchnię i łazienkę. Jest ogrzewany piecem na drewno, stylową piecokuchnią w starym stylu. Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne naczynia i przybory kuchenne, armaturę i kuchnię elektryczną z piekarnikiem. Oprócz głównego domku jest też mała szopa, w której można przechowywać rowery lub inny sprzęt. Oczywiście jest też miejsce do grillowania oraz miejsce na ognisko, gdzie można upiec pyszne jedzenie. Teren ogrodzony jest drewnianym płotem, a nieco dalej jest staw.

Atrakcje Sejn i Suwalszczyzny

Jest wiele zajęć, które zapewnią Ci zajęcie podczas pobytu. Jeśli jesteś aktywny, możesz popływać w jeziorze lub wybrać się na wycieczkę rowerową po lasach i łąkach. W okolicy znajduje się również wiele szlaków turystycznych i trekkingowych. Jeśli chcesz się zrelaksować, nie ma lepszego miejsca niż ten mały zakątek raju natury. Jeśli więc szukasz idealnego miejsca na letni wypad, gdzie możesz cieszyć się całkowitym spokojem i samotnością w otoczeniu przyrody, nie szukaj dalej niż ten drewniany dom w pobliżu Sejn.